22.10.2016

Пораз ''Рудара'' у дербију, ''Раднички'' сутра наставља борбу за титулу

Врдничани су данас код куће поражени са 2:1 од великог спортског ривала, екипе ''1. Маја'' из Руме, у дербију кола Сремске фудбалске лиге.

DSCN0081.JPG

Домаћи су промашили три стопостотне шансе у првом полувремену, направили кардиналну грешку у одбрани у самом финишу, што је било довољно одличним гостима да на полувреме оду са великих 2:0.

У наставку, силовити напади ''Рудара'', игра ''на један гол'' и погодак наде Филиповића у 75. минуту, након маестралне асистенције Стричевића.

Ипак, поново две промашене стопостотне шансе у задњих неколико минута, и гости из Руме кући носе 3 важна бода.

Сутра од 15 часова екипа ''Сремски витезови Раднички'' дочекује екипу ''Војводине'' из Нерадина, а победа Ирижане оставља у трци за пласман у виши ранг такмичења.